תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06.11.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.14/― | €0.18 | ― | €94.64M/― | ― | ― | - | - | - |
06.08.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.07/€0.13 | -€0.04 | 413.33% (+€0.17) | €88.71M/€91.8M | €9.4M | 876.37% (+€82.40M) | - | - | - |
11.05.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.52/€0.15 | €0.22 | -33.80% (-€0.08) | €99.99M/€98.9M | €11.15M | 786.85% (+€87.74M) | - | - | - |
06.02.2026 | 2025 (רבעון 3) | /€0.06 | €0.1 | -41.40% (-€0.04) | €86.15M/€76.46M | €4.41M | 1634.21% (+€72.06M) | - | - | - |
07.11.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.09/€0.18 | €0.16 | 11.34% (+€0.02) | €76.58M/€87.18M | €13.49M | 546.13% (+€73.69M) | - | - | - |
07.08.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.23/-€0.04 | €0.13 | -131.28% (-€0.17) | €61.64M/€45.83M | -€3M | 1627.82% (+€48.83M) | - | - | - |
09.05.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.19/€0.22 | €0.25 | -10.90% (-€0.03) | €82.29M/€80.66M | €16.84M | 379.09% (+€63.82M) | - | - | - |
06.02.2025 | 2024 (רבעון 3) | €0.17/€0.1 | €0.09 | 14.90% (+€0.01) | €82.1M/€67.28M | €7.52M | 794.05% (+€59.75M) | - | - | - |
07.11.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.14/€0.16 | €0.09 | 81.75% (+€0.07) | €87.2M/€80.24M | €12.12M | 562.28% (+€68.12M) | - | - | - |
08.08.2024 | 2024 (רבעון 1) | €0.14/€0.13 | €0.06 | 116.11% (+€0.07) | €77.81M/€75.18M | €9.59M | 684.02% (+€65.59M) | - | - | - |
ראו עוד