תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10.02.2027 | 2027 (רבעון 2) | €0.07/― | €0.06 | ― | €1.21B/― | ― | ― | - | - | - |
12.08.2026 | 2026 (רבעון 4) | €0.05/€0.03 | €0.02 | 70.00% (+€0.01) | €1.31B/€1.2B | €42.51M | 2711.76% (+€1.15B) | |||
18.02.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.04/€0.06 | >-€0.01 | 740.00% (+€0.07) | €1.27B/€1.27B | €186.29M | 581.21% (+€1.08B) | |||
19.08.2025 | 2025 (רבעון 4) | €0.03/€0.02 | €0.03 | -40.00% (-€0.01) | €1.2B/€1.23B | €112.52M | 992.22% (+€1.12B) | |||
19.02.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.06/>-€0.01 | €0.04 | -122.73% (-€0.05) | €1.19B/€1.24B | -€29.38M | 4304.26% (+€1.26B) | |||
07.08.2024 | 2024 (רבעון 4) | €0.02/€0.03 | €0 | ― | €1.15B/€1.25B | €76.27M | 1534.43% (+€1.17B) | |||
07.02.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.04/€0.04 | <€0.01 | 407.69% (+€0.03) | €1.13B/€1.33B | €127.53M | 941.67% (+€1.20B) | |||
15.08.2023 | 2023 (רבעון 4) | €0.02/€0 | €0.03 | ― | €1.15B/€1.33B | €14.38M | 9139.13% (+€1.31B) | |||
06.02.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.04/<€0.01 | -€0.02 | 137.14% (+€0.03) | €1.05B/€1.27B | €25.63M | 4856.10% (+€1.24B) | |||
17.08.2022 | 2022 (רבעון 4) | €0.03/€0.03 | <€0.01 | 450.00% (+€0.03) | €1.79B/€1.32B | €76.27M | 1625.41% (+€1.24B) | - | - | - |
ראו עוד