תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €1.62/― | €1.2 | ― | €4.42B/― | ― | ― | - | - | - |
24.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €1.16/€1.43 | €1.09 | 31.25% (+€0.34) | €3.85B/€4.1B | €1.31B | 214.13% (+€2.80B) | - | ||
27.01.2026 | 2025 (רבעון 4) | €1.09/€1.08 | €1.11 | -2.31% (-€0.03) | €3.77B/€3.76B | €982.87M | 282.61% (+€2.78B) | - | ||
23.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €1.27/€1.26 | €1.25 | 0.68% (<+€0.01) | €3.95B/€4.03B | €1.15B | 249.71% (+€2.88B) | - | ||
29.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €1.15/€1.2 | €1.04 | 15.57% (+€0.16) | €3.71B/€3.78B | €1.1B | 245.34% (+€2.69B) | - | ||
23.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.91/€1.09 | €1.02 | 6.67% (+€0.07) | €3.32B/€3.46B | €997.32M | 246.89% (+€2.46B) | - | ||
23.01.2025 | 2024 (רבעון 4) | €1.03/€1.11 | €1.27 | -12.75% (-€0.16) | €3.3B/€3.41B | €1.02B | 234.20% (+€2.39B) | - | ||
22.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €1.17/€1.25 | €1.57 | -20.54% (-€0.32) | €3.5B/€3.53B | €1.15B | 206.35% (+€2.38B) | - | ||
23.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.98/€1.04 | €1.59 | -34.76% (-€0.55) | €3.25B/€3.25B | €953.11M | 240.95% (+€2.30B) | - | ||
23.04.2024 | 2024 (רבעון 1) | €0.91/€1.02 | €1.57 | -35.14% (-€0.55) | €3.07B/€3.11B | €935.25M | 232.82% (+€2.18B) | - |
ראו עוד