תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23.02.2027 | 2026 (רבעון 4) | €0.35/― | €0.1 | ― | €3.77B/― | ― | ― | - | - | - |
18.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.09/€0.1 | €0.14 | -30.13% (-€0.04) | €1.2B/€2.42B | €317.86M | 660.00% (+€2.10B) | |||
17.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.11/€0.1 | €0.15 | -31.18% (-€0.05) | €1.1B/€2.17B | €338.8M | 539.31% (+€1.83B) | |||
24.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.13/€0.14 | €0.17 | -20.00% (-€0.03) | €1.15B/€2.34B | €391.88M | 496.36% (+€1.95B) | |||
18.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.16/€0.15 | €0.17 | -10.53% (-€0.02) | €1.25B/€2.42B | €522.7M | 362.07% (+€1.89B) | |||
20.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.17/€0.17 | €0.21 | -18.75% (-€0.04) | €1.17B/€2.46B | €567.26M | 333.49% (+€1.89B) | |||
20.02.2024 | 2023 (רבעון 4) | €0.19/€0.17 | €0.32 | -47.22% (-€0.15) | €1.33B/€2.67B | €563M | 374.92% (+€2.11B) | |||
22.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.21/€0.21 | €0.31 | -30.23% (-€0.09) | €1.19B/€2.67B | €699.6M | 281.65% (+€1.97B) | |||
21.02.2023 | 2022 (רבעון 4) | €0.36/€0.32 | €0.26 | 23.71% (+€0.06) | €1.68B/€3.64B | €842.19M | 332.59% (+€2.80B) | |||
16.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | €0.33/€0.31 | €0.15 | 103.55% (+€0.16) | €1.68B/€3.4B | €1.04B | 226.14% (+€2.35B) | - | - | - |
ראו עוד