תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18.11.2026 | 2027 (רבעון 2) | €0.78/― | €0.43 | ― | €6.78B/― | ― | ― | - | - | - |
28.05.2026 | 2026 (רבעון 4) | €1.33/€1.39 | €1.43 | -2.65% (-€0.04) | €6.63B/€6.57B | €1.09B | 505.77% (+€5.49B) | - | - | - |
12.11.2025 | 2026 (רבעון 2) | €0.42/€0.43 | €0.59 | -27.51% (-€0.16) | €5.3B/€5.49B | €345.78M | 1486.44% (+€5.14B) | - | - | - |
21.05.2025 | 2025 (רבעון 4) | €1.28/€1.43 | €1.53 | -6.51% (-€0.10) | €5.31B/€6.72B | €789.93M | 750.08% (+€5.93B) | - | - | - |
13.11.2024 | 2025 (רבעון 2) | €0.56/€0.59 | €0.44 | 34.59% (+€0.15) | €4.34B/€5.28B | €618.04M | 754.11% (+€4.66B) | - | - | - |
22.05.2024 | 2024 (רבעון 4) | €1.41/€1.53 | €0.3 | 416.00% (+€1.23) | €4.65B/€6.71B | €1.66B | 304.33% (+€5.05B) | - | - | - |
15.11.2023 | 2024 (רבעון 2) | €0.38/€0.44 | €0.49 | -11.48% (-€0.06) | €3.8B/€5.67B | €365.78M | 1450.32% (+€5.31B) | - | - | - |
24.05.2023 | 2023 (רבעון 4) | €1.44/€0.3 | €1.01 | -70.55% (-€0.71) | /€8.12B | €318.91M | 2446.88% (+€7.80B) | - | - | - |
16.11.2022 | 2023 (רבעון 2) | €0.37/€0.49 | €0.12 | 298.10% (+€0.37) | €7.34B/€6.66B | -€505.94M | 1417.13% (+€7.17B) | - | - | - |
25.05.2022 | 2022 (רבעון 4) | €0.76/€1.01 | €0.89 | 12.30% (+€0.11) | €5.22B/€6B | €1.72B | 247.95% (+€4.27B) | - | - | - |
ראו עוד