תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11.02.2027 | 2027 (רבעון 2) | €0.63/― | €0.61 | ― | €1.41B/― | ― | ― | - | - | - |
11.08.2026 | 2026 (רבעון 4) | €0.69/€0.7 | €0.62 | 12.16% (+€0.08) | €1.46B/€1.47B | €300.15M | 390.93% (+€1.17B) | |||
10.02.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.6/€0.61 | €0.43 | 40.53% (+€0.18) | €1.36B/€1.48B | €266.73M | 456.03% (+€1.22B) | |||
12.08.2025 | 2025 (רבעון 4) | €0.63/€0.62 | €0.57 | 10.25% (+€0.06) | €1.41B/€1.56B | €313.68M | 398.76% (+€1.25B) | |||
11.02.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.54/€0.43 | €0.49 | -11.64% (-€0.06) | €1.31B/€1.39B | €271.36M | 411.87% (+€1.12B) | |||
13.08.2024 | 2024 (רבעון 4) | €0.55/€0.57 | €0.57 | -0.16% (>-€0.01) | €1.4B/€1.45B | €390.19M | 272.53% (+€1.06B) | |||
13.02.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.5/€0.49 | €0.4 | 23.32% (+€0.09) | €1.42B/€1.32B | €100.49M | 1214.45% (+€1.22B) | |||
15.08.2023 | 2023 (רבעון 4) | €0.57/€0.57 | €0.31 | 82.47% (+€0.26) | €1.53B/€1.55B | €247M | 525.67% (+€1.30B) | |||
14.02.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.42/€0.4 | €0.21 | 93.07% (+€0.19) | €1.37B/€1.39B | €164.73M | 742.61% (+€1.22B) | |||
09.08.2022 | 2022 (רבעון 4) | €0.31/€0.31 | €0.27 | 16.00% (+€0.04) | €1.29B/€1.22B | €117.6M | 936.52% (+€1.10B) | - | - | - |
ראו עוד