תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25.02.2027 | 2026 (רבעון 4) | €0.73/― | €0.64 | ― | €2.99B/― | ― | ― | - | - | - |
02.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | €1.07/€1.03 | €1.01 | 1.77% (+€0.02) | €2.85B/€2.94B | €336.19M | 774.20% (+€2.60B) | |||
04.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.71/€0.77 | €0.69 | 11.69% (+€0.08) | €2.38B/€2.45B | €298.63M | 720.36% (+€2.15B) | |||
05.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | €1.29/€1.39 | €1.28 | 8.39% (+€0.11) | €3B/€3.76B | €662.54M | 466.94% (+€3.09B) | |||
26.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.64/€0.64 | €0.75 | -14.29% (-€0.11) | €2.4B/€2.73B | €281.64M | 867.94% (+€2.44B) | |||
03.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.91/€1.01 | €0.8 | 25.56% (+€0.21) | €2.43B/€2.85B | €556.14M | 413.18% (+€2.30B) | |||
05.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.62/€0.69 | €0.56 | 22.22% (+€0.13) | €2.13B/€2.3B | €523.05M | 339.66% (+€1.78B) | |||
30.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €1.29/€1.28 | €1.17 | 9.16% (+€0.11) | €2.73B/€3.1B | €526.63M | 487.95% (+€2.57B) | |||
25.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.74/€0.75 | €0.48 | 55.56% (+€0.27) | €1.81B/€2.3B | €255.72M | 798.95% (+€2.04B) | |||
04.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.78/€0.8 | €0.76 | 5.88% (+€0.04) | €2.17B/€2.31B | €464.94M | 397.31% (+€1.85B) |
ראו עוד