תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18.02.2027 | 2027 (רבעון 2) | €0.26/― | €0.33 | ― | €2.35B/― | ― | ― | - | - | - |
19.08.2026 | 2026 (רבעון 4) | €0.47/€0.45 | €0.45 | 1.55% (<+€0.01) | €1.37B/€2.65B | €597.34M | 343.08% (+€2.05B) | |||
11.02.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.34/€0.33 | €0.27 | 21.28% (+€0.06) | €1.07B/€2.15B | €449.25M | 377.93% (+€1.70B) | |||
20.08.2025 | 2025 (רבעון 4) | €0.43/€0.45 | €0.25 | 76.37% (+€0.19) | €2.24B/€2.23B | €524.01M | 325.54% (+€1.71B) | |||
12.02.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.3/€0.27 | €0.38 | -27.65% (-€0.11) | €1.81B/€1.8B | €318.45M | 466.53% (+€1.49B) | |||
21.08.2024 | 2024 (רבעון 4) | €0.21/€0.25 | €0.14 | 82.73% (+€0.11) | €1.68B/€1.68B | €276.69M | 507.64% (+€1.40B) | |||
21.02.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.12/€0.38 | €0.03 | 1373.17% (+€0.35) | €757.13M/€1.41B | €124.83M | 1032.29% (+€1.29B) | |||
23.08.2023 | 2023 (רבעון 4) | €0.14/€0.14 | €0.07 | 91.30% (+€0.07) | €1.37B/€1.37B | €338M | 306.03% (+€1.03B) | |||
19.02.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.05/€0.03 | €0.14 | -81.61% (-€0.11) | €1.22B/€1.23B | €30M | 3985.32% (+€1.20B) | |||
28.08.2022 | 2022 (רבעון 4) | €0.17/€0.07 | €0.09 | -23.33% (-€0.02) | €1.9B/€1.21B | €106.15M | 1042.42% (+€1.11B) | - | - | - |
ראו עוד