תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | €0.65/― | €0.62 | ― | €9.89B/― | ― | ― | - | - | - |
04.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.69/€0.85 | €0.83 | 2.80% (+€0.02) | €9.72B/€10.9B | €2.91B | 273.95% (+€7.98B) | |||
06.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.79/€0.93 | €0.89 | 4.82% (+€0.04) | €9.69B/€13.53B | €6.79B | 99.40% (+€6.75B) | |||
04.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.82/€0.85 | €0.79 | 7.67% (+€0.06) | €10.82B/€11.01B | €3.74B | 194.31% (+€7.27B) | |||
05.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.68/€0.62 | €0.79 | -21.45% (-€0.17) | €10.66B/€10.48B | €2.8B | 274.77% (+€7.68B) | |||
06.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.82/€0.83 | €0.59 | 41.19% (+€0.24) | €10.64B/€10.42B | €3.59B | 189.99% (+€6.83B) | |||
07.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.82/€0.89 | €0.73 | 22.24% (+€0.16) | €10.44B/€9.83B | €3.66B | 168.95% (+€6.18B) | |||
05.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.74/€0.79 | €0.64 | 23.74% (+€0.15) | €9.94B/€10.94B | €3.6B | 203.52% (+€7.33B) | |||
06.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.79/€0.79 | €0.63 | 23.91% (+€0.15) | €9.43B/€9.37B | €3.59B | 161.20% (+€5.78B) | |||
07.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.63/€0.59 | €0.57 | 3.13% (+€0.02) | €8.91B/€8.77B | €2.58B | 239.45% (+€6.18B) |
ראו עוד