תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27.10.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.31/― | €0.31 | ― | €1.66B/― | ― | ― | - | - | - |
28.07.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.41/€0.29 | €0.26 | 11.10% (+€0.03) | €1.45B/€1.53B | €190.77M | 702.05% (+€1.34B) | - | ||
27.04.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.26/€0.23 | €0.23 | 1.00% (<+€0.01) | €1.37B/€1.36B | €156.54M | 770.57% (+€1.21B) | - | ||
26.01.2026 | 2025 (רבעון 3) | €0.3/€0.31 | €0.23 | 33.36% (+€0.08) | €1.46B/€1.54B | €207.13M | 641.29% (+€1.33B) | - | ||
27.10.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.35/€0.31 | €0.35 | -10.93% (-€0.04) | €1.46B/€1.51B | €211.9M | 610.67% (+€1.29B) | - | ||
28.07.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.24/€0.26 | €0.29 | -11.22% (-€0.03) | €1.36B/€1.39B | €176.31M | 686.46% (+€1.21B) | - | ||
25.04.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.18/€0.23 | €0.15 | 52.48% (+€0.08) | €1.29B/€1.33B | €160.79M | 725.25% (+€1.17B) | - | - | |
27.01.2025 | 2024 (רבעון 3) | €0.33/€0.23 | €0.3 | -21.89% (-€0.06) | €1.43B/€1.44B | €161.72M | 793.54% (+€1.28B) | - | ||
28.10.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.28/€0.35 | €0.23 | 53.58% (+€0.12) | €1.51B/€1.53B | €246.96M | 521.27% (+€1.29B) | - | ||
26.07.2024 | 2024 (רבעון 1) | €0.3/€0.29 | €0.12 | 143.81% (+€0.17) | €1.31B/€1.4B | €203.48M | 590.07% (+€1.20B) | - |
ראו עוד