תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.04.2027 | 2026 (רבעון 4) | €0.01/― | €0.04 | ― | €2.43B/― | ― | ― | - | - | - |
31.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.02/€0.02 | €0.02 | -22.22% (>-€0.01) | €2.25B/€1.4B | €35.12M | 3899.45% (+€1.37B) | - | - | |
31.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.03/€0.04 | >-€0.01 | 514.67% (+€0.04) | €2.37B/€1.43B | €80.3M | 1679.35% (+€1.35B) | - | - | |
29.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.02/€0.02 | -€0.01 | 241.73% (+€0.03) | €2.11B/€1.37B | €39.82M | 3336.58% (+€1.33B) | - | ||
28.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | -€0.01/>-€0.01 | -€0.06 | 85.00% (+€0.05) | €2.11B/€1.29B | -€60.31M | 2238.23% (+€1.35B) | - | - | |
30.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | /-€0.01 | -€0.04 | 65.30% (+€0.03) | /€1.21B | -€28.74M | 4296.12% (+€1.23B) | - | - | |
28.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | -€0.01/-€0.06 | -€0.15 | 63.26% (+€0.10) | €1.34B/€1.14B | -€114.71M | 1095.92% (+€1.26B) | - | - | |
31.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | -€0.05/-€0.04 | -€0.13 | 69.01% (+€0.09) | /€885.7M | -€83.22M | 1164.28% (+€968.92M) | - | - | - |
31.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | -€0.1/-€0.07 | -€0.06 | -6.87% (>-€0.01) | €753.79M/€346.12M | -€310.81M | 211.36% (+€656.93M) | - | - | - |
31.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | -€1.26/-€0.13 | -€0.09 | -44.91% (-€0.04) | €7.51B/€417.98M | -€269.51M | 255.09% (+€687.48M) | - | - | - |
ראו עוד