תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30.10.2026 | 2026 (רבעון 2) | /― | €0.14 | ― | /― | ― | ― | - | - | - |
31.07.2026 | 2026 (רבעון 1) | /€0.12 | €0.08 | 50.54% (+€0.04) | /€2.81B | €455.43M | 517.21% (+€2.36B) | |||
30.04.2026 | 2026 (רבעון 4) | /€0.12 | €0.05 | 135.09% (+€0.07) | /€2.62B | €435.25M | 501.56% (+€2.18B) | |||
02.02.2026 | 2025 (רבעון 3) | /€0.04 | €0.11 | -64.00% (-€0.07) | /€2.71B | €144.53M | 1772.14% (+€2.56B) | |||
31.10.2025 | 2025 (רבעון 2) | /€0.14 | €0.1 | 33.33% (+€0.03) | /€2.94B | €500.07M | 488.67% (+€2.44B) | |||
30.07.2025 | 2025 (רבעון 1) | /€0.08 | €0.1 | -17.70% (-€0.02) | /€2.57B | €306.68M | 737.10% (+€2.26B) | - | ||
30.04.2025 | 2024 (רבעון 4) | /€0.05 | <€0.01 | 418.18% (+€0.04) | /€2.41B | €190.16M | 1167.43% (+€2.22B) | - | ||
03.02.2025 | 2024 (רבעון 3) | /€0.11 | €0.08 | 42.05% (+€0.03) | /€2.62B | €415.55M | 530.98% (+€2.21B) | - | ||
01.11.2024 | 2024 (רבעון 2) | /€0.1 | €0.12 | -16.79% (-€0.02) | /€2.76B | €382.2M | 622.03% (+€2.38B) | - | ||
30.07.2024 | 2024 (רבעון 1) | /€0.1 | €0.09 | 17.71% (+€0.02) | /€2.41B | €379.98M | 535.44% (+€2.03B) | - |
ראו עוד