תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11.03.2027 | 2026 (רבעון 4) | €0.09/― | €0.11 | ― | €3.01B/― | ― | ― | - | - | - |
13.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.16/€0.28 | €0.16 | 75.00% (+€0.12) | €3.3B/€2.94B | €1.78B | 65.27% (+€1.16B) | |||
12.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.12/€0.11 | €0.18 | -36.65% (-€0.07) | €3.39B/€3.15B | €781.2M | 303.34% (+€2.37B) | |||
14.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.13/€0.16 | €0.11 | 48.45% (+€0.05) | €3.35B/€3.07B | €864.28M | 254.91% (+€2.20B) | |||
06.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.16/€0.18 | €0.07 | 177.59% (+€0.12) | €3.21B/€3.45B | €1.09B | 216.00% (+€2.36B) | - | ||
15.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.09/€0.11 | €0.08 | 44.78% (+€0.03) | €3.11B/€3.28B | €677.61M | 384.30% (+€2.60B) | - | - | |
07.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | €0.08/€0.07 | €0.11 | -39.58% (-€0.04) | €3.45B/€3.3B | €404.28M | 715.53% (+€2.89B) | - | - | |
10.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.09/€0.08 | €0.09 | -11.84% (-€0.01) | €3.29B/€3.09B | €468.41M | 559.98% (+€2.62B) | - | - | - |
09.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | -€0.02/€0.11 | €0.15 | -29.93% (-€0.05) | €2.83B/€2.78B | €571.22M | 386.34% (+€2.21B) | - | - | - |
11.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | €0.75/€0.09 | €0.05 | 76.74% (+€0.04) | €19.64B/€2.58B | €530.52M | 386.75% (+€2.05B) | - | - | - |
ראו עוד