תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | €0.27/― | €0.25 | ― | €2.22B/― | ― | ― | - | - | - |
06.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.26/€0.27 | €0.23 | 15.38% (+€0.04) | €2.17B/€2.26B | €521.65M | 334.10% (+€1.74B) | - | ||
07.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.24/€0.26 | €0.21 | 23.40% (+€0.05) | €1.93B/€2.1B | €508.21M | 313.23% (+€1.59B) | - | ||
26.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.22/€0.23 | €0.17 | 34.21% (+€0.06) | €1.82B/€1.9B | €400.86M | 374.42% (+€1.50B) | - | ||
06.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.21/€0.25 | €0.18 | 40.00% (+€0.07) | €1.88B/€1.96B | €468.03M | 318.94% (+€1.49B) | - | ||
07.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.21/€0.23 | €0.18 | 26.83% (+€0.05) | €1.86B/€1.88B | €436.2M | 332.00% (+€1.45B) | - | ||
08.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.2/€0.21 | €0.19 | 11.90% (+€0.02) | €1.77B/€1.66B | €395.33M | 318.64% (+€1.26B) | - | ||
27.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.18/€0.17 | €0.16 | 8.57% (+€0.01) | €1.6B/€1.62B | €241.58M | 569.36% (+€1.38B) | - | ||
07.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.19/€0.18 | €0.19 | -6.98% (-€0.01) | €1.7B/€1.68B | €331.01M | 407.11% (+€1.35B) | - | ||
07.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.2/€0.18 | €0.17 | 5.13% (<+€0.01) | €1.79B/€1.7B | €379.6M | 346.81% (+€1.32B) | - |
ראו עוד