תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €1.86/― | €2.28 | ― | €1.28B/― | ― | ― | - | - | - |
05.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | €2.15/€2.98 | -€1.95 | 252.84% (+€4.93) | €1.25B/€1.31B | €162.3M | 708.63% (+€1.15B) | - | - | |
17.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €2.26/€3.12 | €2.37 | 31.65% (+€0.75) | €1.17B/€1.31B | €172.63M | 658.23% (+€1.14B) | - | - | |
04.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €2.09/€3.29 | €2.16 | 51.97% (+€1.13) | €1.27B/€1.35B | €238.99M | 465.23% (+€1.11B) | - | - | |
29.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €1.41/€2.28 | €0.93 | 144.95% (+€1.35) | €1.24B/€1.26B | €141.88M | 787.77% (+€1.12B) | - | - | |
06.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | -€2.77/-€1.95 | €0.66 | -393.59% (-€2.62) | €1.16B/€1.19B | -€92.33M | 1386.73% (+€1.28B) | - | - | |
11.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.95/€2.37 | €0.98 | 141.74% (+€1.39) | €1.05B/€1.16B | €86.14M | 1251.76% (+€1.08B) | - | ||
29.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €1.45/€2.16 | €0.97 | 122.81% (+€1.19) | €1.19B/€1.3B | €196.76M | 562.91% (+€1.11B) | - | - | |
30.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.68/€0.93 | -€0.4 | 331.91% (+€1.33) | €1.17B/€1.11B | €53.33M | 1985.72% (+€1.06B) | - | - | |
30.04.2024 | 2024 (רבעון 1) | €0.11/€0.66 | -€1.3 | 151.32% (+€1.96) | €1.05B/€1.09B | €62.61M | 1634.35% (+€1.02B) | - | - |
ראו עוד