תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | €0.05/― | €0.2 | ― | €59.47M/― | ― | ― | - | - | - |
13.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.24/<€0.01 | €0.25 | -96.43% (-€0.24) | €54.64M/€59.53M | €113.02K | 52571.65% (+€59.42M) | - | ||
14.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.27/€0.27 | €0.2 | 30.43% (+€0.06) | €54.11M/€56.07M | €4.16M | 1248.14% (+€51.92M) | - | ||
17.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.26/€0.14 | >-€0.01 | 1700.00% (+€0.15) | €48.94M/€49.27M | €2.26M | 2078.71% (+€47.00M) | - | ||
12.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.25/€0.2 | €0.17 | 21.05% (+€0.04) | €48.94M/€50.85M | €3.14M | 1519.24% (+€47.71M) | - | ||
12.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.16/€0.25 | €0.22 | 12.00% (+€0.03) | €47.16M/€47.97M | €3.78M | 1168.56% (+€44.19M) | - | ||
13.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.17/€0.2 | €0.14 | 43.75% (+€0.06) | €43.16M/€41.02M | €3.15M | 1202.01% (+€37.87M) | - | ||
14.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.19/>-€0.01 | €0.23 | -103.85% (-€0.24) | €42.72M/€41.77M | -€142.38K | 29433.75% (+€41.91M) | - | - | |
14.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.24/€0.17 | €0.2 | -17.39% (-€0.04) | €44.27M/€41.02M | €2.65M | 1448.89% (+€38.37M) | - | ||
13.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.18/€0.22 | €0.19 | 19.05% (+€0.04) | €40.49M/€43.74M | €3.37M | 1199.42% (+€40.38M) | - |
ראו עוד