תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15.02.2027 | 2027 (רבעון 2) | -€0.03/― | -€0.29 | ― | €1.69B/― | ― | ― | - | - | - |
16.08.2026 | 2026 (רבעון 4) | -€0.16/-€0.33 | €0.23 | -239.74% (-€0.56) | €1.88B/€1.6B | -€264.4M | 704.18% (+€1.86B) | |||
22.02.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.03/-€0.29 | €0.11 | -363.84% (-€0.40) | €1.55B/€1.74B | -€195.08M | 994.03% (+€1.94B) | |||
17.08.2025 | 2025 (רבעון 4) | €0.23/€0.23 | €0.18 | 31.03% (+€0.06) | €1.76B/€1.99B | €108.58M | 1729.38% (+€1.88B) | |||
16.02.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.12/€0.11 | €0.05 | 101.14% (+€0.05) | €3.61B/€2.79B | €29.45M | 9375.00% (+€2.76B) | |||
18.08.2024 | 2024 (רבעון 4) | €0.18/€0.18 | €0.12 | 51.04% (+€0.06) | €4.23B/€2.75B | -€837.97M | 427.60% (+€3.58B) | |||
18.02.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.16/€0.05 | €0.09 | -42.11% (-€0.04) | €3.82B/€3.03B | -€83.43M | 3726.47% (+€3.11B) | |||
13.08.2023 | 2023 (רבעון 4) | €0.12/€0.12 | €0.2 | -40.19% (-€0.08) | €2.22B/€3.2B | -€55.82M | 5832.97% (+€3.26B) | |||
12.02.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.12/€0.09 | €0.09 | 8.57% (<+€0.01) | €2.99B/€3.18B | -€86.5M | 3773.76% (+€3.26B) | |||
21.08.2022 | 2022 (רבעון 4) | €0.27/€0.2 | €0.03 | 629.55% (+€0.17) | €5.52B/€2.91B | €101.22M | 2777.58% (+€2.81B) | - | - | - |
ראו עוד