תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €1.71/― | €1.63 | ― | €3.61B/― | ― | ― | - | - | - |
28.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €1.64/€1.67 | €1.64 | 2.07% (+€0.03) | €3.47B/€3.54B | €565.4M | 526.02% (+€2.97B) | |||
27.01.2026 | 2025 (רבעון 4) | €1.54/€1.58 | €1.28 | 24.00% (+€0.31) | €3.48B/€3.47B | €424.26M | 717.64% (+€3.04B) | |||
30.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €1.49/€1.55 | €1.56 | -0.55% (>-€0.01) | €3.48B/€3.53B | €379.2M | 830.49% (+€3.15B) | |||
01.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €1.42/€1.63 | €1.67 | -2.04% (-€0.03) | €3.8B/€3.54B | €432.77M | 717.88% (+€3.11B) | |||
22.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €1.61/€1.64 | €1.71 | -3.98% (-€0.07) | €4.16B/€4.12B | €482.08M | 753.62% (+€3.63B) | |||
28.01.2025 | 2024 (רבעון 4) | €1.29/€1.28 | €1.28 | -0.66% (>-€0.01) | €4.13B/€4.19B | €380.05M | 1002.46% (+€3.81B) | |||
22.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €1.45/€1.56 | €1.48 | 5.17% (+€0.08) | €4.3B/€4.21B | €771.16M | 445.98% (+€3.44B) | |||
23.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €1.45/€1.67 | €1.4 | 18.79% (+€0.26) | €4.33B/€4.28B | €462.52M | 824.45% (+€3.81B) | |||
23.04.2024 | 2024 (רבעון 1) | €1.39/€1.71 | €1.42 | 20.36% (+€0.29) | €4.32B/€4.38B | €550.1M | 695.83% (+€3.83B) |
ראו עוד