תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15.02.2027 | 2027 (רבעון 2) | €1.68/― | €1.72 | ― | €3.79B/― | ― | ― | - | - | - |
16.08.2026 | 2026 (רבעון 4) | €1.04/€1.04 | €1.07 | -3.34% (-€0.04) | €3.1B/€3.07B | €113.64M | 2604.35% (+€2.96B) | - | - | - |
15.02.2026 | 2026 (רבעון 2) | €1.7/€1.72 | €1.61 | 7.23% (+€0.12) | €3.73B/€3.76B | €188.77M | 1889.96% (+€3.57B) | - | - | - |
10.08.2025 | 2025 (רבעון 4) | €1.06/€1.07 | €0.98 | 9.31% (+€0.09) | €2.97B/€3.02B | €109.26M | 2659.55% (+€2.91B) | - | - | - |
09.02.2025 | 2025 (רבעון 2) | €1.6/€1.61 | €1.49 | 8.01% (+€0.12) | €3.4B/€3.5B | €176.17M | 1886.83% (+€3.32B) | - | - | - |
11.08.2024 | 2024 (רבעון 4) | €0.9/€0.98 | €1.09 | -10.22% (-€0.11) | €2.72B/€2.73B | €107.72M | 2438.85% (+€2.63B) | - | - | - |
11.02.2024 | 2024 (רבעון 2) | €1.4/€1.49 | €1.86 | -19.89% (-€0.37) | €3.18B/€3.19B | €163.15M | 1853.12% (+€3.02B) | - | - | - |
13.08.2023 | 2023 (רבעון 4) | €1/€1.09 | €1.4 | -21.84% (-€0.31) | €2.62B/€2.68B | €120.19M | 2133.13% (+€2.56B) | - | - | - |
12.02.2023 | 2023 (רבעון 2) | €1.65/€1.86 | €1.54 | 20.43% (+€0.31) | €3.21B/€3.26B | €203.64M | 1500.03% (+€3.05B) | - | - | - |
14.08.2022 | 2022 (רבעון 4) | €1.53/€1.4 | €1.03 | 36.01% (+€0.37) | €1.8B/€2.7B | €158.64M | 1600.47% (+€2.54B) | - | - | - |
ראו עוד