תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29.01.2027 | 2026 (רבעון 3) | €0.15/― | €0.15 | ― | €58.05M/― | ― | ― | - | - | - |
30.10.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.33/€0.26 | €0.18 | 44.15% (+€0.08) | €96.17M/€87.96M | €16.86M | 421.67% (+€71.10M) | - | - | - |
31.07.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.14/€0.14 | €0.19 | -27.58% (-€0.05) | €64.23M/€62.42M | €9.16M | 581.15% (+€53.26M) | - | - | - |
30.04.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.36/€0.41 | €0.39 | 6.49% (+€0.03) | €100.97M/€102.42M | €27.56M | 271.62% (+€74.86M) | - | - | - |
30.01.2026 | 2025 (רבעון 3) | €0.15/€0.15 | €0.13 | 20.80% (+€0.03) | €59.92M/€62.03M | €10.3M | 502.09% (+€51.73M) | - | - | - |
31.10.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.14/€0.18 | €0.11 | 54.18% (+€0.06) | €47.73M/€49.26M | €11.83M | 316.32% (+€37.43M) | - | - | - |
31.07.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.16/€0.19 | €0.17 | 13.11% (+€0.02) | €62.3M/€74.33M | €12.79M | 481.18% (+€61.54M) | - | - | - |
30.04.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.37/€0.39 | €0.07 | 487.65% (+€0.32) | €84.12M/€85.68M | €26.2M | 227.02% (+€59.48M) | - | - | - |
31.01.2025 | 2024 (רבעון 3) | €0.13/€0.13 | €0.08 | 69.53% (+€0.05) | €46.36M/€46.36M | €8.54M | 442.84% (+€37.82M) | - | - | - |
31.10.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.21/€0.11 | €0.13 | -12.44% (-€0.02) | €60.16M/€46.34M | €7.58M | 511.51% (+€38.76M) | - | - | - |
ראו עוד