תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | €0.08/― | €0.21 | ― | €1.22B/― | ― | ― | - | - | - |
05.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.3/€0.31 | €0.29 | 9.37% (+€0.03) | €1.45B/€1.47B | €212.21M | 591.98% (+€1.26B) | |||
06.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.32/€0.64 | €0.31 | 105.71% (+€0.33) | €1.43B/€1.47B | €442.33M | 233.00% (+€1.03B) | |||
18.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.17/€0.18 | €0.13 | 33.33% (+€0.04) | €1.34B/€1.44B | €120.88M | 1087.41% (+€1.31B) | |||
05.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.04/€0.21 | €0.11 | 91.67% (+€0.10) | €1.17B/€1.19B | €144.16M | 726.71% (+€1.05B) | |||
30.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.2/€0.29 | €0.3 | -5.88% (-€0.02) | €1.35B/€1.42B | €197.88M | 617.65% (+€1.22B) | |||
30.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.24/€0.31 | €0.34 | -7.89% (-€0.03) | €1.38B/€1.43B | €222.06M | 542.74% (+€1.21B) | |||
19.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.11/€0.13 | €0.17 | -21.05% (-€0.04) | €1.23B/€1.28B | €96.7M | 1222.22% (+€1.18B) | |||
06.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.09/€0.11 | €0.14 | -25.00% (-€0.04) | €1.16B/€1.18B | €73.42M | 1508.54% (+€1.11B) | |||
31.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.28/€0.3 | €0.26 | 17.24% (+€0.04) | €1.31B/€1.31B | €214M | 513.39% (+€1.10B) |
ראו עוד