תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23.03.2027 | 2026 (רבעון 4) | €0.09/― | €0.06 | ― | €1.88B/― | ― | ― | - | - | - |
20.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.09/€0.12 | €0.07 | 65.43% (+€0.05) | €1.89B/€1.95B | €459.85M | 323.13% (+€1.49B) | - | ||
23.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.1/€0.06 | €0.07 | -14.12% (-€0.01) | €2.37B/€1.83B | €309.62M | 490.27% (+€1.52B) | - | ||
20.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.07/€0.07 | €0.13 | -43.75% (-€0.06) | €1.14B/€1.08B | €328.28M | 228.54% (+€750.26M) | - | ||
20.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.13/€0.07 | €0.08 | -10.53% (>-€0.01) | €1.76B/€1.52B | €352.69M | 331.55% (+€1.17B) | - | ||
21.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.14/€0.13 | €0.14 | -9.43% (-€0.01) | €1.49B/€1.33B | €357.1M | 271.11% (+€968.13M) | - | ||
21.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | €0.15/€0.08 | €0.1 | -18.80% (-€0.02) | €2.13B/€1.91B | €371.71M | 413.68% (+€1.54B) | - | ||
22.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.12/€0.14 | €0.12 | 17.78% (+€0.02) | €1.29B/€1.16B | €668.53M | 74.06% (+€495.14M) | - | - | - |
21.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | €0.11/€0.1 | €0.13 | -23.53% (-€0.03) | €1.89B/€1.78B | €500.52M | 256.17% (+€1.28B) | - | - | - |
23.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | €0.13/€0.12 | €0.18 | -34.78% (-€0.06) | €1.94B/€1.07B | €537.45M | 99.94% (+€537.11M) | - | - | - |
ראו עוד