תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26.11.2026 | 2027 (רבעון 2) | /― | €0.09 | ― | /― | ― | ― | - | - | - |
25.06.2026 | 2026 (רבעון 4) | /€0.1 | -€0.26 | 139.73% (+€0.37) | /€1.09B | €22.65M | 4706.35% (+€1.07B) | - | - | - |
27.11.2025 | 2026 (רבעון 2) | /€0.09 | €0.08 | 20.63% (+€0.02) | €1.07B/€1.07B | €16.78M | 6280.71% (+€1.05B) | - | - | - |
25.06.2025 | 2025 (רבעון 4) | /-€0.26 | >-€0.01 | -21800.00% (-€0.26) | €895.25M/€1.02B | -€57.29M | 1879.08% (+€1.08B) | - | - | - |
26.11.2024 | 2025 (רבעון 2) | /€0.08 | €0.09 | -13.70% (-€0.01) | /€1.04B | €17.02M | 5990.14% (+€1.02B) | - | - | - |
27.06.2024 | 2024 (רבעון 4) | />-€0.01 | €0.09 | -101.30% (-€0.09) | €1.02B/€986.33M | -€239.69K | 411600.00% (+€986.57M) | - | - | - |
29.11.2023 | 2024 (רבעון 2) | €0.05/€0.09 | €0.12 | -29.13% (-€0.04) | €1.36B/€1.05B | €17.5M | 5882.88% (+€1.03B) | - | - | - |
21.06.2023 | 2023 (רבעון 4) | /€0.09 | €0.14 | -33.04% (-€0.05) | €912.03M/€992.09M | €13.06M | 7494.50% (+€979.02M) | - | - | - |
23.11.2022 | 2023 (רבעון 2) | €0.12/€0.12 | €0.28 | -55.98% (-€0.16) | €678.71M/€917.66M | €27.68M | 3214.72% (+€889.98M) | - | - | - |
16.06.2022 | 2022 (רבעון 4) | /€0.14 | €0.05 | 173.81% (+€0.09) | €570.37M/€808.72M | €29.96M | 2599.20% (+€778.76M) | - | - | - |
ראו עוד