תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.11.2026 | 2026 (רבעון 4) | -€0.02/― | €0.05 | ― | €1.8B/― | ― | ― | - | - | - |
13.05.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.19/€0.01 | €0.16 | -91.95% (-€0.15) | €2.53B/€2.4B | €2.85M | 84110.87% (+€2.40B) | |||
12.11.2025 | 2025 (רבעון 4) | €0.05/€0.05 | €0.06 | -19.57% (-€0.01) | €1.81B/€1.99B | -€11.29M | 17702.75% (+€2.00B) | |||
14.05.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.16/€0.16 | €0.14 | 18.64% (+€0.03) | €1.88B/€2.53B | €36.04M | 6927.71% (+€2.50B) | |||
13.11.2024 | 2024 (רבעון 4) | €0.07/€0.06 | €0.18 | -67.83% (-€0.12) | €1.37B/€1.93B | €7.57M | 25433.61% (+€1.92B) | |||
15.05.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.16/€0.14 | €0.55 | -75.34% (-€0.42) | €2.25B/€2.09B | €30.77M | 6705.24% (+€2.06B) | |||
15.11.2023 | 2023 (רבעון 4) | €0.18/€0.18 | €0.37 | -51.44% (-€0.19) | €2.13B/€2.28B | €30.64M | 7353.24% (+€2.25B) | |||
10.05.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.35/€0.55 | €0.66 | -16.71% (-€0.11) | €2.28B/€2.81B | €124.24M | 2162.71% (+€2.69B) | |||
15.11.2022 | 2022 (רבעון 4) | €0.53/€0.37 | €0.24 | 52.20% (+€0.13) | €3.15B/€2.49B | €83.37M | 2890.18% (+€2.41B) | - | - | - |
11.05.2022 | 2022 (רבעון 2) | €0.71/€0.66 | €0.14 | 386.82% (+€0.53) | €2.83B/€2.38B | €152.59M | 1459.02% (+€2.23B) | - | - | - |
ראו עוד