תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.11.2026 | 2026 (רבעון 4) | €0.17/― | €0.05 | ― | €1.42B/― | ― | ― | - | - | - |
17.05.2026 | 2026 (רבעון 2) | /€0.1 | €0.14 | -24.20% (-€0.03) | €1.11B/€1.1B | €24.45M | 4380.80% (+€1.07B) | - | - | - |
16.11.2025 | 2025 (רבעון 4) | €0.18/€0.05 | €0.19 | -72.03% (-€0.14) | €1.15B/€1.11B | €10.33M | 10631.01% (+€1.10B) | - | - | - |
25.05.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.14/€0.14 | €0.06 | 143.33% (+€0.08) | €966.1M/€875.72M | €20.84M | 4102.67% (+€854.88M) | - | - | - |
17.11.2024 | 2024 (רבעון 4) | €0.19/€0.19 | €0.21 | -7.16% (-€0.01) | €1.01B/€1.11B | €20.76M | 5243.12% (+€1.09B) | - | - | - |
19.05.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.08/€0.06 | €0.2 | -71.70% (-€0.14) | €874.15M/€831.54M | €7.18M | 11478.99% (+€824.35M) | - | - | - |
12.11.2023 | 2023 (רבעון 4) | €0.19/€0.21 | €0.24 | -13.88% (-€0.03) | €1.06B/€1.03B | €32.22M | 3100.46% (+€999.06M) | - | - | - |
14.05.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.22/€0.2 | €0.36 | -44.60% (-€0.16) | €838.01M/€1.03B | €30.27M | 3293.06% (+€996.83M) | - | - | - |
14.11.2022 | 2022 (רבעון 4) | €0.38/€0.24 | €0.34 | -29.01% (-€0.10) | €1.4B/€1.2B | €44.44M | 2591.94% (+€1.15B) | - | - | - |
22.05.2022 | 2022 (רבעון 2) | €0.39/€0.36 | €0.26 | 36.02% (+€0.09) | €1.26B/€938.79M | €56.49M | 1561.83% (+€882.30M) | - | - | - |
ראו עוד