תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21.01.2027 | 2026 (רבעון 4) | €0.48/― | €0.46 | ― | €799.84M/― | ― | ― | - | - | - |
15.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | €0.47/€0.47 | €0.45 | 3.92% (+€0.02) | €793.19M/€697.58M | -€74.04M | 1042.17% (+€771.62M) | |||
15.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.46/€0.48 | €0.4 | 20.00% (+€0.08) | €783.45M/€1.11B | €240.85M | 360.00% (+€867.07M) | |||
15.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.44/€0.47 | €0.37 | 26.19% (+€0.10) | €775.12M/€1.07B | €233.72M | 358.78% (+€838.53M) | |||
15.01.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.41/€0.46 | €0.38 | 20.93% (+€0.08) | €768.48M/€1.13B | €233.72M | 383.21% (+€895.62M) | |||
15.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.4/€0.45 | €0.36 | 27.50% (+€0.10) | €755.83M/€1.15B | €233.72M | 392.75% (+€917.92M) | |||
16.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.37/€0.4 | €0.3 | 32.35% (+€0.10) | €741.89M/€1.1B | €214.98M | 411.62% (+€884.91M) | |||
16.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.36/€0.37 | €0.29 | 27.27% (+€0.08) | €734.73M/€1.06B | €194.47M | 444.95% (+€865.29M) | |||
16.01.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.35/€0.38 | €0.28 | 38.71% (+€0.11) | €732.23M/€1.04B | €148.08M | 600.00% (+€888.48M) | |||
16.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.33/€0.36 | €0.21 | 73.91% (+€0.15) | €732.88M/€1.17B | €194.47M | 501.38% (+€975.01M) |
ראו עוד