תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10.11.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.27/― | €0.12 | ― | €2.39B/― | ― | ― | - | - | - |
07.08.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.21/€0.27 | €0.11 | 156.79% (+€0.17) | €1.94B/€2.26B | €452.99M | 399.80% (+€1.81B) | - | - | - |
14.05.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.17/€0.15 | €0.11 | 41.16% (+€0.04) | €1.69B/€1.84B | €254.71M | 623.95% (+€1.59B) | - | - | - |
09.02.2026 | 2025 (רבעון 3) | €0.13/€0.15 | €0.1 | 47.52% (+€0.05) | €1.69B/€1.67B | €252.24M | 560.75% (+€1.41B) | - | - | - |
07.11.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.11/€0.12 | €0.03 | 272.27% (+€0.09) | €1.54B/€1.64B | €201.78M | 712.43% (+€1.44B) | - | - | - |
07.08.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.09/€0.11 | €0.07 | 63.82% (+€0.04) | €1.38B/€1.51B | €176.38M | 755.44% (+€1.33B) | - | - | - |
13.05.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.1/€0.11 | €0.05 | 110.52% (+€0.06) | €1.37B/€1.51B | €180.42M | 737.77% (+€1.33B) | - | - | - |
10.02.2025 | 2024 (רבעון 3) | €0.07/€0.1 | €0.04 | 185.95% (+€0.07) | €1.29B/€1.48B | €170.94M | 767.95% (+€1.31B) | - | - | - |
07.11.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.07/€0.03 | €0.05 | -31.64% (-€0.02) | €1.27B/€1.29B | €54.18M | 2282.38% (+€1.24B) | - | - | - |
08.08.2024 | 2024 (רבעון 1) | €0.04/€0.07 | €0.04 | 71.97% (+€0.03) | €1.12B/€1.23B | €107.64M | 1042.31% (+€1.12B) | - | - | - |
ראו עוד