תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23.02.2027 | 2027 (רבעון 2) | €0.33/― | €0.38 | ― | €4.31B/― | ― | ― | - | - | - |
18.08.2026 | 2026 (רבעון 4) | €0.37/€0.38 | €0.4 | -5.49% (-€0.02) | €4.14B/€4.07B | €60.85M | 6594.14% (+€4.01B) | - | - | - |
24.02.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.38/€0.38 | €0.42 | -9.04% (-€0.04) | €4.05B/€3.85B | €71.05M | 5322.15% (+€3.78B) | - | - | - |
26.08.2025 | 2025 (רבעון 4) | €0.41/€0.4 | €0.49 | -18.62% (-€0.09) | €3.8B/€3.47B | €57.93M | 5896.70% (+€3.42B) | - | - | - |
18.02.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.44/€0.42 | €0.5 | -15.09% (-€0.07) | €3.58B/€3.34B | €61.54M | 5322.63% (+€3.28B) | - | - | - |
20.08.2024 | 2024 (רבעון 4) | €0.48/€0.49 | €0.46 | 6.81% (+€0.03) | €4.06B/€3.62B | €74.15M | 4780.23% (+€3.54B) | - | - | - |
20.02.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.48/€0.5 | €0.47 | 6.71% (+€0.03) | €4.06B/€3.6B | €74.54M | 4733.84% (+€3.53B) | - | - | - |
22.08.2023 | 2023 (רבעון 4) | €0.43/€0.46 | €0.41 | 12.92% (+€0.05) | €3.69B/€3.34B | €66.48M | 4927.17% (+€3.28B) | - | - | - |
21.02.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.46/€0.47 | €0.42 | 11.86% (+€0.05) | €3.64B/€3.43B | €73.82M | 4548.88% (+€3.36B) | - | - | - |
23.08.2022 | 2022 (רבעון 4) | €0.51/€0.41 | €0.36 | 13.44% (+€0.05) | €4.51B/€3.01B | €55.37M | 5343.03% (+€2.96B) | - | - | - |
ראו עוד