תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.02.2027 | 2026 (רבעון 4) | €2.51/― | €2.25 | ― | €2B/― | ― | ― | - | - | - |
22.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | €2.55/€2.58 | €2.35 | 9.92% (+€0.23) | €1.98B/€2B | €298.46M | 570.16% (+€1.70B) | |||
23.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €2.44/€2.45 | €2.18 | 12.30% (+€0.27) | €1.98B/€1.96B | €279.58M | 601.38% (+€1.68B) | |||
23.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €2.03/€2.04 | €1.84 | 11.22% (+€0.21) | €1.79B/€1.84B | €213.49M | 761.30% (+€1.63B) | |||
29.01.2026 | 2025 (רבעון 4) | €2.23/€2.25 | €1.97 | 14.09% (+€0.28) | €1.87B/€1.88B | €252.57M | 644.16% (+€1.63B) | |||
23.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €2.24/€2.35 | €2.03 | 15.42% (+€0.31) | €1.89B/€1.86B | €270.41M | 588.04% (+€1.59B) | |||
24.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €2.14/€2.18 | €2.11 | 3.39% (+€0.07) | €1.83B/€1.84B | €249.87M | 634.45% (+€1.59B) | |||
24.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €1.77/€1.84 | €1.75 | 5.13% (+€0.09) | €1.68B/€1.67B | €206.68M | 708.44% (+€1.46B) | |||
30.01.2025 | 2024 (רבעון 4) | €1.86/€1.97 | €2.19 | -10.20% (-€0.22) | €1.75B/€1.73B | €1.29B | 34.39% (+€442.22M) | |||
24.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €1.95/€2.03 | €2.1 | -3.40% (-€0.07) | €1.81B/€1.78B | €310.79M | 471.46% (+€1.47B) |
ראו עוד