תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | €7.21/― | €7.42 | ― | €1.32B/― | ― | ― | - | - | - |
13.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €3.82/€3.95 | €4.16 | -4.94% (-€0.21) | €1.36B/€1.37B | €87.18M | 1466.67% (+€1.28B) | - | - | |
14.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | €9.25/€9.76 | €9.27 | 5.29% (+€0.49) | €1.39B/€1.42B | €223.59M | 534.05% (+€1.19B) | - | - | |
24.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €9.56/€9.61 | €10.3 | -6.71% (-€0.69) | €1.81B/€1.78B | €181.78M | 876.63% (+€1.59B) | - | - | |
13.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €5.52/€7.42 | €6.9 | 7.50% (+€0.52) | €1.28B/€1.33B | €115.84M | 1048.58% (+€1.21B) | - | - | |
14.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €3.36/€4.16 | €4.1 | 1.53% (+€0.06) | €1.34B/€1.37B | €65M | 2008.88% (+€1.31B) | - | - | |
15.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | €8.15/€9.27 | €9.83 | -5.63% (-€0.55) | €1.38B/€1.38B | €146.19M | 844.33% (+€1.23B) | - | - | |
25.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €8.73/€10.3 | €12.22 | -15.70% (-€1.92) | €1.78B/€1.83B | €191.33M | 856.90% (+€1.64B) | - | - | |
14.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | €5.8/€6.9 | €8.47 | -18.55% (-€1.57) | €1.28B/€1.3B | €111.19M | 1064.69% (+€1.18B) | - | - | |
15.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €5.33/€4.1 | €7.12 | -42.48% (-€3.03) | €1.36B/€1.35B | €66.47M | 1933.55% (+€1.29B) | - | - |
ראו עוד