תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31.03.2027 | 2026 (רבעון 4) | /― | -€1.29 | ― | /― | ― | ― | - | - | - |
12.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | /-€0.19 | -€0.17 | -9.09% (-€0.02) | /€1.06B | -€84.13M | 1364.25% (+€1.15B) | - | - | - |
30.04.2026 | 2025 (רבעון 4) | /-€1.29 | -€0.13 | -888.07% (-€1.16) | €1.13B/€1.07B | -€578.86M | 285.11% (+€1.65B) | - | - | - |
13.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | /-€0.17 | -€0.38 | 55.17% (+€0.21) | €794.93M/€1.06B | -€77.3M | 1476.43% (+€1.14B) | - | - | - |
26.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | /-€0.13 | -€0.06 | -105.66% (-€0.07) | /€1.07B | -€58.48M | 1928.89% (+€1.13B) | - | - | - |
15.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | /-€0.38 | -€0.09 | -336.99% (-€0.29) | €516.54M/€1.03B | -€171.62M | 701.96% (+€1.20B) | - | - | - |
26.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | /-€0.06 | -€0.37 | 83.01% (+€0.31) | €510.54M/€993.88M | -€28.64M | 3569.87% (+€1.02B) | - | - | - |
15.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | /-€0.09 | €0.09 | -198.65% (-€0.18) | €1.06B/€1.06B | -€38.95M | 2812.62% (+€1.10B) | - | - | - |
14.04.2023 | 2022 (רבעון 4) | /-€0.37 | €0.04 | -966.67% (-€0.42) | €548.9M/€1.09B | -€158.8M | 784.30% (+€1.25B) | - | - | - |
12.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | /€0.09 | €0.16 | -43.51% (-€0.07) | €850.63M/€398.01M | €14.38M | 2667.50% (+€383.63M) | - | - | - |
ראו עוד