תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23.03.2027 | 2026 (רבעון 4) | €0.07/― | -€0.08 | ― | €501.6M/― | ― | ― | - | - | - |
11.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.03/€0.02 | €0.11 | -84.34% (-€0.09) | €452.38M/€451.14M | €17.29M | 2508.58% (+€433.84M) | |||
17.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.05/-€0.08 | €0.06 | -244.06% (-€0.14) | €533.94M/€512.28M | -€199.46M | 356.83% (+€711.74M) | |||
12.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.05/€0.11 | €0.06 | 69.39% (+€0.04) | €411.03M/€384.06M | €102.29M | 275.47% (+€281.77M) | |||
18.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | -€0.09/€0.06 | €0.07 | -15.61% (-€0.01) | €421.97M/€477.78M | -€86.74M | 650.81% (+€564.52M) | |||
12.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.07/€0.06 | €0.05 | 32.43% (+€0.02) | €508.41M/€508.93M | €61.24M | 731.03% (+€447.69M) | - | ||
18.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | €0.07/€0.07 | €0.09 | -22.54% (-€0.02) | €489.42M/€451.43M | €51.84M | 770.80% (+€399.59M) | - | ||
10.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.06/€0.05 | €0.03 | 68.18% (+€0.02) | €430.63M/€416.09M | €47.74M | 771.57% (+€368.35M) | - | - | - |
16.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | €0.08/€0.09 | €0.1 | -10.67% (-€0.01) | €452.52M/€445.08M | €47.75M | 832.04% (+€397.33M) | - | - | - |
15.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | €0.53/€0.03 | €0.14 | -79.44% (-€0.11) | €3.69B/€553.08M | €30.93M | 1688.36% (+€522.16M) | - | - | - |
ראו עוד