תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.02.2027 | 2026 (רבעון 4) | /― | €0.3 | ― | /― | ― | ― | - | - | - |
15.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | -€0.03/-€0.03 | €0.14 | -122.29% (-€0.17) | €247.17M/€436.74M | -€5.01M | 8825.94% (+€441.75M) | |||
10.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | /€0.3 | €0.29 | 2.13% (<+€0.01) | €540.62M/€532M | €50.35M | 956.58% (+€481.65M) | |||
16.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.1/€0.14 | €0.1 | 36.52% (+€0.04) | €248.61M/€444.37M | €22.83M | 1846.66% (+€421.54M) | |||
11.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | /€0.29 | €0.25 | 17.08% (+€0.04) | €314.97M/€496.35M | €52.26M | 849.70% (+€444.09M) | |||
17.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.1/€0.1 | €0.18 | -42.21% (-€0.08) | €417.59M/€420.51M | €8.75M | 4708.55% (+€411.76M) | |||
08.02.2024 | 2023 (רבעון 4) | /€0.25 | €0.27 | -5.07% (-€0.01) | €279.61M/€512.63M | €45.44M | 1028.15% (+€467.19M) | |||
19.07.2023 | 2023 (רבעון 2) | /€0.18 | €0.12 | 45.26% (+€0.06) | €287.01M/€504M | €32.18M | 1466.33% (+€471.82M) | |||
09.02.2023 | 2022 (רבעון 4) | /€0.27 | €0.04 | 604.76% (+€0.23) | €559.36M/€531.47M | €47.97M | 1007.91% (+€483.50M) | |||
19.07.2022 | 2022 (רבעון 2) | /€0.12 | €0.02 | 705.88% (+€0.11) | €211.58M/€462.24M | €21.87M | 2014.00% (+€440.38M) | - | - | - |
ראו עוד