תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.31/― | €0.32 | ― | €5.34B/― | ― | ― | - | - | - |
25.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.28/€0.3 | €0.35 | -15.71% (-€0.06) | €5.11B/€4.97B | €782.63M | 535.58% (+€4.19B) | |||
27.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.31/€0.32 | €0.34 | -5.60% (-€0.02) | €4.8B/€4.51B | €823.4M | 448.20% (+€3.69B) | |||
19.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.25/€0.35 | €0.25 | 42.57% (+€0.11) | €4.52B/€4.39B | €931.4M | 371.00% (+€3.46B) | |||
27.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.32/€0.34 | €0.21 | 57.65% (+€0.12) | €4.11B/€3.99B | €912.18M | 336.93% (+€3.07B) | |||
26.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | €0.24/€0.25 | €0.19 | 31.81% (+€0.06) | €4.13B/€3.85B | €646.4M | 496.05% (+€3.21B) | |||
22.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.21/€0.21 | €0.16 | 29.77% (+€0.05) | €3.71B/€3.66B | €585.44M | 524.37% (+€3.07B) | |||
21.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | €0.17/€0.19 | €0.18 | 3.47% (<+€0.01) | €3.43B/€3.39B | €489.75M | 591.80% (+€2.90B) | - | - | - |
23.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | €0.14/€0.16 | €0.18 | -6.43% (-€0.01) | €3.12B/€3.42B | €472.37M | 623.66% (+€2.95B) | - | - | - |
22.03.2022 | 2021 (רבעון 4) | €0.85/€0.18 | €0.16 | 10.77% (+€0.02) | €20.77B/€3.5B | €511.99M | 583.40% (+€2.99B) | - | - | - |
ראו עוד