תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25.02.2027 | 2026 (רבעון 4) | €1.19/― | €1.06 | ― | €4.9B/― | ― | ― | - | - | - |
28.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | €1.84/€1.99 | €1.61 | 23.89% (+€0.38) | €5.85B/€6.06B | €1.06B | 471.44% (+€5.00B) | |||
30.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €1.33/€1.22 | €1.28 | -4.90% (-€0.06) | €4.78B/€4.86B | €637.5M | 661.99% (+€4.22B) | |||
05.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | €1.4/€1.47 | €1.38 | 6.49% (+€0.09) | €5.11B/€5.38B | €781.45M | 588.56% (+€4.60B) | |||
12.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €1.03/€1.06 | €1.11 | -4.03% (-€0.04) | €4.37B/€4.72B | €520.37M | 807.10% (+€4.20B) | |||
29.10.2025 | 2025 (רבעון 3) | €1.62/€1.61 | €1.65 | -2.70% (-€0.04) | €5.11B/€5.36B | €869.07M | 516.60% (+€4.49B) | |||
30.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €1.13/€1.28 | €1.12 | 14.40% (+€0.16) | €4.44B/€4.55B | €1.1B | 315.04% (+€3.45B) | |||
06.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | €1.25/€1.38 | €1.14 | 21.26% (+€0.24) | €4.62B/€5.04B | €715.47M | 604.72% (+€4.33B) | |||
13.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €1.11/€1.11 | €1.1 | 0.81% (<+€0.01) | €4.39B/€4.21B | €593.78M | 608.36% (+€3.61B) | |||
06.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | €1.61/€1.65 | €1.58 | 4.52% (+€0.07) | €4.86B/€4.91B | €857.99M | 471.94% (+€4.05B) |
ראו עוד