תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.04.2027 | 2026 (רבעון 4) | /― | -€0.36 | ― | /― | ― | ― | - | - | - |
31.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | /-€0.23 | -€0.21 | -9.99% (-€0.02) | /€1.41B | -€1.14B | 223.28% (+€2.55B) | - | - | |
31.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | /-€0.36 | -€0.18 | -94.45% (-€0.17) | /€1.78B | -€1.8B | 198.49% (+€3.58B) | - | - | |
29.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | -€1.42/-€0.21 | -€0.26 | 17.01% (+€0.04) | €12.08B/€1.66B | -€977.73M | 269.46% (+€2.63B) | - | - | |
31.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | /-€0.18 | -€0.23 | 21.38% (+€0.05) | /€2.75B | -€927.44M | 395.99% (+€3.67B) | - | - | |
30.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | /-€0.26 | -€0.13 | -99.07% (-€0.13) | /€2.61B | -€1.19B | 319.91% (+€3.80B) | - | - | |
28.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | /-€0.23 | -€0.39 | 40.20% (+€0.16) | /€2.88B | -€1.14B | 351.86% (+€4.02B) | - | - | - |
30.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | -€0.03/-€0.13 | €0.08 | -255.83% (-€0.21) | €3.4B/€2.59B | -€573.71M | 551.25% (+€3.16B) | - | - | - |
30.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | >-€0.01/-€0.46 | €0.02 | -2400.00% (-€0.48) | €4.06B/€2.85B | -€2.21B | 228.78% (+€5.06B) | - | - | - |
30.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | €0.4/€0.08 | €0.18 | -54.66% (-€0.10) | €21.46B/€4.39B | €328.65M | 1235.72% (+€4.06B) | - | - | - |
ראו עוד