תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08.03.2027 | 2026 (רבעון 4) | €0.25/― | €0.2 | ― | €1.86B/― | ― | ― | - | - | - |
19.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | /€0.22 | €0.21 | 8.70% (+€0.02) | /€1.64B | €602.85M | 172.28% (+€1.04B) | - | - | - |
10.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | /€0.2 | €0.03 | 593.52% (+€0.17) | /€1.55B | €526.63M | 194.68% (+€1.03B) | - | - | |
15.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | /€0.21 | €0.12 | 75.57% (+€0.09) | /€1.48B | €559.11M | 164.21% (+€918.09M) | - | - | - |
10.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | /€0.22 | €0.07 | 194.05% (+€0.15) | /€1.56B | €600.98M | 159.36% (+€957.70M) | - | - | - |
21.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | /€0.12 | €0.1 | 12.93% (+€0.01) | /€1.16B | €312.27M | 270.86% (+€845.83M) | - | - | - |
07.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | /€0.07 | €0.26 | -71.03% (-€0.18) | /€1.05B | €196.89M | 431.71% (+€850.00M) | - | - | - |
16.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | /€0.1 | €0.39 | -73.33% (-€0.28) | /€1.12B | €277.01M | 303.93% (+€841.91M) | - | - | - |
07.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | /€0.26 | €0.23 | 12.84% (+€0.03) | /€1.66B | €693.41M | 138.75% (+€962.13M) | - | - | - |
16.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | /€0.39 | €0.16 | 139.01% (+€0.23) | /€2.01B | €1.04B | 93.40% (+€971.73M) | - | - | - |
ראו עוד