תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27.10.2026 | 2026 (רבעון 3) | €0.49/― | €0.54 | ― | €1.27B/― | ― | ― | - | - | - |
29.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.38/€0.55 | €0.37 | 47.62% (+€0.18) | €1.14B/€1.19B | €499.24M | 139.04% (+€694.12M) | |||
28.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.34/€0.34 | €0.33 | 2.70% (<+€0.01) | €1.01B/€956.65M | €307.91M | 210.69% (+€648.74M) | |||
10.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.56/€0.59 | €0.9 | -34.65% (-€0.31) | €1.21B/€1.15B | €538.39M | 113.72% (+€612.25M) | |||
05.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.48/€0.54 | €0.15 | 258.82% (+€0.39) | €1.08B/€1.14B | €494.79M | 130.58% (+€646.07M) | |||
30.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.27/€0.37 | €0.19 | 100.00% (+€0.19) | €813.86M/€887.23M | €343.5M | 158.29% (+€543.73M) | |||
30.04.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.29/€0.33 | €0.16 | 105.56% (+€0.17) | €818.78M/€830.28M | €299.01M | 177.68% (+€531.27M) | |||
12.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.37/€0.9 | €0.03 | 3266.67% (+€0.87) | €841.65M/€902.36M | €815.15M | 10.70% (+€87.21M) | |||
30.10.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.16/€0.15 | -€0.08 | 288.89% (+€0.23) | €587.81M/€572.21M | €133.49M | 328.67% (+€438.72M) | |||
07.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.14/€0.19 | €0.03 | 600.00% (+€0.16) | €569.89M/€612.25M | €167.3M | 265.96% (+€444.95M) |
ראו עוד