תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10.03.2027 | 2026 (רבעון 4) | €0.86/― | €0.76 | ― | €545.17M/― | ― | ― | - | - | - |
12.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.77/€0.78 | €0.74 | 5.22% (+€0.04) | €508.21M/€525.86M | €41.34M | 1171.91% (+€484.52M) | - | - | - |
11.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.76/€0.76 | €0.7 | 7.78% (+€0.05) | €506.48M/€509.75M | €41.04M | 1142.05% (+€468.71M) | - | - | - |
13.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.72/€0.74 | €0.68 | 8.40% (+€0.06) | €503.92M/€503.22M | €55.15M | 812.47% (+€448.07M) | - | - | - |
12.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.7/€0.7 | €0.5 | 42.12% (+€0.21) | €521.17M/€504.15M | €39.18M | 1186.90% (+€464.97M) | - | - | - |
08.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.68/€0.68 | €0.62 | 9.38% (+€0.06) | /€492.84M | €49.9M | 887.62% (+€442.94M) | - | - | - |
12.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | /€0.5 | €0.54 | -8.80% (-€0.05) | /€476.87M | €39.64M | 1102.94% (+€437.23M) | - | - | - |
09.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | /€0.62 | €0.2 | 213.53% (+€0.42) | /€490.63M | €40.57M | 1109.20% (+€450.05M) | - | - | - |
08.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | €0.54/€0.54 | €0.45 | 19.79% (+€0.09) | €427.55M/€445.62M | €35.56M | 1153.11% (+€410.06M) | - | - | - |
03.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | €0.15/€0.2 | €0.45 | -55.50% (-€0.25) | /€407.96M | €30.55M | 1235.50% (+€377.41M) | - | - | - |
ראו עוד