תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | €0.46/― | €0.37 | ― | €1.68B/― | ― | ― | - | - | - |
05.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.39/€0.41 | €0.37 | 9.52% (+€0.04) | €1.57B/€1.59B | €148.02M | 975.90% (+€1.44B) | |||
05.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.31/€0.36 | €0.3 | 17.65% (+€0.05) | €1.45B/€1.46B | €91.84M | 1486.41% (+€1.37B) | |||
11.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.42/€0.49 | €0.41 | 19.57% (+€0.08) | €1.61B/€1.63B | €177.44M | 819.60% (+€1.45B) | |||
12.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.34/€0.37 | €0.37 | 0.00% (€0.00) | €1.49B/€1.51B | €221.14M | 580.65% (+€1.28B) | |||
05.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.32/€0.37 | €0.34 | 10.53% (+€0.04) | €1.5B/€1.51B | €203.3M | 640.35% (+€1.30B) | |||
06.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.26/€0.3 | €0.28 | 9.68% (+€0.03) | €1.41B/€1.41B | €187.25M | 654.76% (+€1.23B) | |||
11.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.4/€0.41 | €0.57 | -28.12% (-€0.16) | €1.63B/€1.63B | -€650.93M | 350.68% (+€2.28B) | |||
05.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.3/€0.37 | €0.49 | -25.45% (-€0.12) | €1.54B/€1.55B | €157.83M | 882.49% (+€1.39B) | |||
06.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.26/€0.34 | €0.47 | -28.30% (-€0.13) | €1.44B/€1.46B | €138.21M | 952.90% (+€1.32B) |
ראו עוד