תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31.03.2027 | 2026 (רבעון 4) | €0.35/― | €0.83 | ― | €1.86B/― | ― | ― | - | - | - |
20.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.59/€0.51 | €0.46 | 10.50% (+€0.05) | €1.12B/€2.24B | €658.03M | 240.84% (+€1.58B) | - | - | |
25.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.93/€0.83 | €0.22 | 273.94% (+€0.61) | €1.55B/€2.92B | €1.03B | 183.42% (+€1.89B) | - | - | - |
19.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.42/€0.46 | €0.09 | 395.66% (+€0.37) | €1.85B/€1.71B | €562.93M | 203.35% (+€1.14B) | - | - | - |
26.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.23/€0.22 | €0.06 | 266.67% (+€0.16) | €1.14B/€1.05B | €273.94M | 284.73% (+€779.97M) | - | - | - |
20.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.09/€0.09 | €0.05 | 94.93% (+€0.05) | €592.7M/€565.84M | €114.38M | 394.70% (+€451.46M) | - | - | - |
20.03.2024 | 2023 (רבעון 4) | €0.06/€0.06 | €0.01 | 350.00% (+€0.05) | €469.83M/€431.61M | €74.98M | 475.66% (+€356.63M) | - | - | - |
22.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.04/€0.05 | €0.03 | 46.69% (+€0.02) | €346.07M/€364.58M | €61.75M | 490.42% (+€302.83M) | - | - | - |
29.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | €0.02/€0.01 | €0.05 | -72.22% (-€0.04) | €318.46M/€290.43M | €18.37M | 1481.14% (+€272.06M) | - | - | - |
25.08.2022 | 2022 (רבעון 2) | €0.15/€0.03 | €0.04 | -6.92% (>-€0.01) | €2.07B/€326.32M | €46.04M | 608.74% (+€280.28M) | - | - | - |
ראו עוד