תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | €0.84/― | €0.59 | ― | €1.01B/― | ― | ― | - | - | - |
30.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.96/€1.11 | €0.66 | 68.92% (+€0.45) | €1.1B/€1.06B | €218.3M | 386.56% (+€843.89M) | - | - | - |
30.04.2026 | 2026 (רבעון 1) | €1.32/€1.36 | €0.8 | 70.00% (+€0.56) | €1.17B/€1.16B | €305.23M | 281.18% (+€858.24M) | - | - | - |
05.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.84/€0.83 | €0.4 | 106.67% (+€0.43) | €1.09B/€1.12B | €59.53M | 1775.99% (+€1.06B) | - | - | |
13.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.47/€0.59 | €0.27 | 120.00% (+€0.32) | €772.51M/€788.03M | €144.86M | 443.99% (+€643.17M) | - | - | - |
31.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.55/€0.66 | <€0.01 | 7300.00% (+€0.65) | €814.28M/€877.81M | €235.86M | 272.17% (+€641.94M) | - | - | - |
01.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.56/€0.8 | €0.15 | 429.41% (+€0.65) | €776.81M/€939.86M | €156.25M | 501.50% (+€783.61M) | - | - | - |
06.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.66/€0.4 | €0.15 | 164.71% (+€0.25) | €834.62M/€826.96M | -€104.72M | 889.67% (+€931.68M) | - | - | - |
07.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.24/€0.27 | €0.25 | 7.14% (+€0.02) | €624.7M/€605.38M | -€81.56M | 842.27% (+€686.94M) | - | - | - |
31.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.11/<€0.01 | €0.2 | -95.45% (-€0.19) | €483.86M/€478.94M | -€56.6M | 946.20% (+€535.53M) | - | - | - |
ראו עוד