תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23.02.2027 | 2027 (רבעון 4) | €0.93/― | €0.89 | ― | €524.96M/― | ― | ― | - | - | - |
28.07.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.93/€0.94 | €0.87 | 8.59% (+€0.07) | €532.15M/€1.06B | €94.32M | 1018.81% (+€960.99M) | - | - | - |
24.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.82/€0.89 | €0.88 | 0.41% (<+€0.01) | €489M/€1.01B | €958.83K | 105350.00% (+€1.01B) | - | - | - |
29.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.86/€0.87 | €0.82 | 4.94% (+€0.04) | €505.18M/€1.03B | €73.35M | 1298.37% (+€952.36M) | - | - | - |
25.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.85/€0.88 | €0.81 | 9.35% (+€0.08) | €484.21M/€973.45M | €94.32M | 932.02% (+€879.13M) | - | - | - |
30.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.82/€0.82 | €1.12 | -26.26% (-€0.29) | €505.78M/€977.89M | €95.64M | 922.43% (+€882.24M) | - | - | - |
27.02.2024 | 2023 (רבעון 4) | €0.81/€0.81 | €1.4 | -42.39% (-€0.59) | €985.2M/€975.13M | €99.36M | 881.42% (+€875.77M) | - | - | - |
25.07.2023 | 2023 (רבעון 2) | €1.18/€1.12 | €1.86 | -39.77% (-€0.74) | €1.09B/€1.06B | €105.59M | 899.89% (+€950.20M) | - | - | - |
28.02.2023 | 2022 (רבעון 4) | €1.26/€1.4 | €1.46 | -4.10% (-€0.06) | €859.97M/€1.15B | €126.81M | 809.26% (+€1.03B) | - | - | - |
29.07.2022 | 2022 (רבעון 2) | €1.25/€1.86 | €1.48 | 25.22% (+€0.37) | €966.99M/€1.35B | €651.41M | 107.41% (+€699.71M) | - | - | - |
ראו עוד