תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.11.2026 | 2026 (רבעון 2) | /€0.45 | €0.38 | 18.80% (+€0.07) | €1.11B/€1.1B | €90.08M | 1116.54% (+€1.01B) | - | - | - |
31.07.2026 | 2026 (רבעון 1) | /€0.38 | €0.35 | 7.01% (+€0.02) | €998.72M/€895.13M | €74.68M | 1098.57% (+€820.44M) | - | - | - |
28.04.2026 | 2025 (רבעון 4) | /€0.48 | €0.29 | 66.78% (+€0.19) | €1.29B/€1.31B | €97.84M | 1233.96% (+€1.21B) | - | - | - |
29.01.2026 | 2025 (רבעון 3) | /€0.55 | €0.41 | 35.56% (+€0.14) | €982.28M/€968.19M | €112.35M | 761.74% (+€855.84M) | - | - | - |
31.10.2025 | 2025 (רבעון 2) | /€0.38 | €0.27 | 39.13% (+€0.11) | €969.14M/€991.57M | €77.88M | 1173.15% (+€913.69M) | - | - | - |
31.07.2025 | 2025 (רבעון 1) | /€0.35 | €0.2 | 71.40% (+€0.15) | €814.31M/€937.74M | €71.67M | 1208.42% (+€866.07M) | - | - | - |
28.04.2025 | 2024 (רבעון 4) | /€0.29 | €0.45 | -35.46% (-€0.16) | €1.21B/€1.23B | €59.37M | 1964.26% (+€1.17B) | - | - | - |
31.01.2025 | 2024 (רבעון 3) | /€0.41 | €0.25 | 63.56% (+€0.16) | €839.72M/€955.78M | €82.88M | 1053.15% (+€872.90M) | - | - | - |
31.10.2024 | 2024 (רבעון 2) | /€0.27 | €0.17 | 63.79% (+€0.11) | €868.93M/€894.18M | €55.96M | 1497.94% (+€838.22M) | - | - | - |
31.07.2024 | 2024 (רבעון 1) | /€0.2 | €0.14 | 45.59% (+€0.06) | €686.64M/€729.86M | €41.82M | 1645.42% (+€688.05M) | - | - | - |
ראו עוד