תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | €0.18/― | €0.17 | ― | €1.08B/― | ― | ― | - | - | - |
05.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.24/€0.3 | €0.23 | 30.77% (+€0.07) | €1.17B/€1.22B | €48.15M | 2433.33% (+€1.17B) | |||
06.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.31/€0.36 | €0.33 | 8.11% (+€0.03) | €1.14B/€1.22B | €50.83M | 2305.26% (+€1.17B) | |||
24.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.1/€0.12 | €0.12 | -7.14% (>-€0.01) | €974.55M/€1.02B | -€246.1M | 514.49% (+€1.27B) | |||
05.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.12/€0.17 | €0.12 | 46.15% (+€0.05) | €973.51M/€1.01B | -€30.32M | 3444.12% (+€1.04B) | |||
07.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.18/€0.23 | €0.27 | -13.33% (-€0.04) | €1.06B/€1.11B | €9.81M | 11181.82% (+€1.10B) | |||
07.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.27/€0.33 | €0.3 | 8.82% (+€0.03) | €1.04B/€1.06B | €59.74M | 1680.60% (+€1.00B) | |||
25.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.13/€0.12 | €0.07 | 75.00% (+€0.05) | €899.6M/€909.51M | -€7.13M | 12850.00% (+€916.65M) | |||
07.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.11/€0.12 | €0.16 | -27.78% (-€0.04) | €924.04M/€918.43M | €324.57M | 182.97% (+€593.86M) | |||
08.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.21/€0.27 | €0.16 | 66.67% (+€0.11) | €1.02B/€1.06B | -€44.58M | 2468.00% (+€1.10B) |
ראו עוד