תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.71/― | €0.68 | ― | €1.53B/― | ― | ― | - | - | - |
04.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.78/€0.76 | €0.77 | -1.81% (-€0.01) | €907.18M/€1.59B | €155.72M | 919.12% (+€1.43B) | - | - | - |
31.07.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.67/€0.68 | €0.62 | 8.96% (+€0.06) | €1.46B/€1.38B | €130.34M | 962.04% (+€1.25B) | - | - | - |
28.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.76/€0.77 | €0.79 | -2.35% (-€0.02) | €1.59B/€1.5B | €226.27M | 564.82% (+€1.28B) | - | - | - |
30.07.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.64/€0.62 | €0.62 | 0.37% (<+€0.01) | €1.49B/€1.4B | €135.44M | 932.68% (+€1.26B) | - | - | - |
29.02.2024 | 2023 (רבעון 4) | €0.74/€0.79 | €0.76 | 3.34% (+€0.03) | €1.61B/€1.55B | €118.06M | 1211.29% (+€1.43B) | - | - | - |
01.08.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.58/€0.62 | €0.47 | 31.85% (+€0.15) | €1.41B/€1.51B | €145.98M | 931.59% (+€1.36B) | - | - | - |
01.03.2023 | 2022 (רבעון 4) | €0.65/€0.76 | €0.42 | 81.27% (+€0.34) | €1.51B/€1.59B | €140.54M | 1034.87% (+€1.45B) | - | - | - |
28.07.2022 | 2022 (רבעון 2) | €0.46/€0.47 | €0.4 | 16.38% (+€0.07) | €1.2B/€1.27B | €106.71M | 1089.47% (+€1.16B) | - | - | - |
02.03.2022 | 2021 (רבעון 4) | €0.3/€0.42 | €0.5 | -15.78% (-€0.08) | €897.71M/€1.2B | €88.98M | 1245.31% (+€1.11B) | - | - | - |
ראו עוד