תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | €0.52/― | €0.64 | ― | €351.99M/― | ― | ― | - | - | - |
04.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.5/€0.61 | €0.42 | 46.81% (+€0.20) | €352.4M/€364.74M | €40.92M | 791.30% (+€323.82M) | |||
05.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0.69/€0.78 | €0.59 | 33.33% (+€0.20) | €382.62M/€394.99M | €298.02M | 32.54% (+€96.97M) | |||
10.02.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.49/€0.66 | €0.47 | 39.62% (+€0.19) | €356.3M/€374.53M | €32.92M | 1037.84% (+€341.61M) | |||
04.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.48/€0.64 | €0.61 | 4.35% (+€0.03) | €361.44M/€370.08M | €35.58M | 940.00% (+€334.50M) | |||
05.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.36/€0.42 | €0.57 | -26.56% (-€0.15) | €355.53M/€362.96M | €8.01M | 4433.33% (+€354.96M) | |||
06.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | €0.5/€0.59 | €0.51 | 15.79% (+€0.08) | €376.5M/€371.86M | €39.14M | 850.00% (+€332.72M) | |||
11.02.2025 | 2024 (רבעון 4) | €0.38/€0.47 | €0.5 | -5.36% (-€0.03) | €370.34M/€363.85M | €22.24M | 1536.00% (+€341.61M) | |||
04.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | €0.5/€0.61 | €0.37 | 64.29% (+€0.24) | €371.61M/€391.43M | €28.47M | 1275.00% (+€362.96M) | |||
05.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.46/€0.57 | €0.43 | 33.33% (+€0.14) | €396.52M/€387.87M | €32.92M | 1078.38% (+€354.96M) |
ראו עוד