תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22.02.2027 | 2027 (רבעון 2) | €0.15/― | €0.11 | ― | €1.19B/― | ― | ― | - | - | - |
23.08.2026 | 2026 (רבעון 4) | €0.13/€0.13 | €0.16 | -15.08% (-€0.02) | €1.17B/€1.19B | €64.93M | 1730.50% (+€1.12B) | - | - | - |
22.02.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0.13/€0.11 | €0.11 | -0.58% (>-€0.01) | €1.14B/€1.17B | €51.46M | 2180.82% (+€1.12B) | - | - | - |
24.08.2025 | 2025 (רבעון 4) | €0.13/€0.16 | €0.11 | 43.18% (+€0.05) | €1.09B/€1.1B | €72.56M | 1422.41% (+€1.03B) | - | - | - |
23.02.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.12/€0.11 | €0.14 | -22.27% (-€0.03) | €1.12B/€1.14B | €51.46M | 2114.23% (+€1.09B) | - | - | - |
25.08.2024 | 2024 (רבעון 4) | €0.08/€0.11 | €0.14 | -24.14% (-€0.03) | €1.01B/€1.08B | €49.16M | 2086.74% (+€1.03B) | - | - | - |
25.02.2024 | 2024 (רבעון 2) | €0.12/€0.14 | €0.12 | 10.55% (+€0.01) | €967.21M/€1.04B | €66.05M | 1480.83% (+€978.04M) | - | - | - |
19.08.2023 | 2023 (רבעון 4) | €0.11/€0.14 | €0.1 | 48.72% (+€0.05) | €943.7M/€998.9M | €64.12M | 1457.79% (+€934.78M) | - | - | - |
19.02.2023 | 2023 (רבעון 2) | €0.12/€0.12 | €0.11 | 11.80% (+€0.01) | €892.79M/€938.87M | €58.16M | 1514.19% (+€880.71M) | - | - | - |
21.08.2022 | 2022 (רבעון 4) | €0.14/€0.1 | €0.13 | -25.71% (-€0.03) | €1.21B/€880.09M | €33.71M | 2511.05% (+€846.38M) | - | - | - |
ראו עוד