תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18.11.2026 | 2026 (רבעון 3) | €4.56/― | €0.91 | ― | €2.25B/― | ― | ― | - | - | - |
19.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | -€0.02/€0.47 | €0.17 | 178.95% (+€0.30) | €1.59B/€1.58B | €56.51M | 2704.25% (+€1.53B) | - | ||
20.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | -€0.57/-€0.63 | €2.18 | -128.98% (-€2.81) | €1.32B/€1.24B | -€76.53M | 1723.84% (+€1.32B) | - | - | |
09.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | -€0.38/€0.28 | €4.15 | -93.13% (-€3.86) | €1.39B/€1.32B | €33.91M | 3796.85% (+€1.29B) | - | - | |
20.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.68/€0.91 | €8.31 | -89.08% (-€7.40) | €1.55B/€1.58B | €109.46M | 1344.88% (+€1.47B) | |||
20.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | €0.72/€0.17 | €2.74 | -93.83% (-€2.57) | €1.54B/€1.46B | €20.29M | 7074.12% (+€1.44B) | |||
19.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | €1.67/€2.18 | €0.67 | 226.67% (+€1.51) | €1.64B/€1.79B | €262.79M | 579.51% (+€1.52B) | |||
12.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | €3.11/€4.15 | -€1.09 | 478.86% (+€5.24) | €1.8B/€1.93B | €499.68M | 286.04% (+€1.43B) | |||
20.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | €6.18/€8.31 | -€16.82 | 149.42% (+€25.13) | €2.13B/€2.46B | €1B | 145.88% (+€1.46B) | |||
19.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | €1.71/€2.74 | -€1.59 | 272.07% (+€4.33) | €1.58B/€1.72B | €330.42M | 420.50% (+€1.39B) |
ראו עוד