תאריך דוח | רבעון כספי | תחזית / רווח למניה | רווח למניה בשנה שעברה | שינוי שנתי ב-EPS | תחזית / הכנסה | הכנסה בשנה שעברה | שינוי שנתי בהכנסה | הודעה לעיתונות | מצגת | השמעת תמלול |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06.08.2026 | 2026 (רבעון 2) | €0/― | €0.04 | ― | €81.54M/― | ― | ― | - | - | - |
11.05.2026 | 2026 (רבעון 1) | €0/-€0.03 | €0.05 | -166.67% (-€0.09) | €84.19M/€51.53M | €40.99M | 25.72% (+€10.54M) | |||
16.03.2026 | 2025 (רבעון 4) | €0.02/-€0.09 | >-€0.01 | -1000.00% (-€0.09) | €111.71M/€81.96M | €14.06M | 482.86% (+€67.90M) | |||
10.11.2025 | 2025 (רבעון 3) | €0.03/€0.03 | €0.04 | -20.00% (>-€0.01) | €102.04M/€104.82M | -€1.27M | 8379.85% (+€106.09M) | |||
11.08.2025 | 2025 (רבעון 2) | <€0.01/€0.04 | -€0.18 | 123.81% (+€0.22) | €91.53M/€77.66M | -€90.17M | 186.12% (+€167.83M) | |||
12.05.2025 | 2025 (רבעון 1) | /€0.04 | -€0.03 | 225.00% (+€0.08) | /€99.04M | €52.54M | 88.53% (+€46.51M) | |||
31.03.2025 | 2024 (רבעון 4) | >-€0.01/€0.05 | -€0.03 | 250.00% (+€0.09) | €90.13M/€99.04M | €52.54M | 88.53% (+€46.51M) | |||
12.11.2024 | 2024 (רבעון 3) | -€0.03/€0.04 | -€0.03 | 266.67% (+€0.07) | €84.77M/€86.2M | €11.26M | 665.37% (+€74.94M) | |||
09.08.2024 | 2024 (רבעון 2) | -€0.04/-€0.18 | -€0.02 | -950.00% (-€0.16) | €78.52M/€71.14M | -€86.35M | 182.39% (+€157.49M) | |||
09.05.2024 | 2024 (רבעון 1) | /― | -€0.03 | ― | /― | ― | ― |
ראו עוד